شهر من ترکالکی - کتابخانه عمومی ( معراج ) شهر ترکالکی در آستانه افتتاح
امروز :

درود بر دلاوران ترکالکی
اسلایدر
کتابخانه عمومی ( معراج ) شهر ترکالکی در آستانه افتتاح
طبقه بندی: کتابخانه،  اخبار شهر، 

کتابخانه معراج  ترکالکی

در آستانه افتتاح می باشد.

این کتابخانه  به صورت غیر رسمی در سال 1385 ه.ش با  دریافت  مجوز از اداره ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر و با هماهنگی و دریافت نمایندگی از کتابخانه عمومی گتوند  شروع به فعالیت کرد . در اوایل فعالیت یک باب منزل مسکونی واقع در محله بالا برای شروع به کار اجاره شد ، البته با تشکر از آقای امیر حسن زاده که این مکان را بصورت رایگان به مؤسسین کتابخانه تحویل داد.

مؤسس کتابخانه  آقای " ایوب غلامی " است که در این امر آقایان  اکبر  اکبری نیا  و حسن اسمعیلی با ایشان همکاری می کنند .  اوایل فصل پاییز شهرداری ترکالکی مکان جدیدی ( روبه روی بانک کشاورزی ) برای ادامه ی فعالیت کتابخانه اجاره کرده است و در اختیار کتابخانه قرار داده است . باتوجه به اینکه در اوایل  امکانات ناچیزی  در اختیار این کتابخانه  قرار داشت  ، ولی با مدیریت عالی آقای غلامی  بود که چندین نفر از اعضای کتابخانه موفق به قبولی در دانشگاه های دولتی و آزاد شدند .

با توجه به اینکه این کتابخانه از اوایل مهر ماه سال  ١٣٨٨  به مکان جدید منتقل شده است و قرار است در 22 بهمن  1388 به صورت رسمی افتتاح شود ، اما هنوز امکانات و کتاب های خاصی در اختیار این کتاب خانه قرار نگرفته است . امکانات فعلی کتابخانه  ( 40 عدد صندلی  -  10 عدد میز مطالعه   2 عدد کولر گازی - 20 قفسه ی کتاب  - یک عدد کامپیوتر و چاپگر  - لوازم تحریر مورد نیاز  و چندین جلد کتاب از کتابهای مازاد کتابخانه ی عمومی گتوند  ) از این قرار می باشند . شهرداری ترکالکی 700 متر زمین رو به روی مسجد سید الشهدا ء  برای ساختمان کتابخانه  در اختیار اداره کتابخانه استان قرار داده شده است ، که قرار است به زودی کار ساخت کتابخانه را آغاز کند .آخرین مطالب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات